سبد خرید 0

قوانین خرید از سایت آلپایلا

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه آلپایلا :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آلپایلا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی آلپایلا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی آلپایلا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی آلپایلا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی آلپایلا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی آلپایلا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی آلپایلا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ، تلفن )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی آلپایلا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی آلپایلا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی آلپایلا شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی آلپایلا ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی آلپایلا جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی آلپایلا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی آلپایلا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی آلپایلا محفوظ می‏‌دارد.

قوانین بعد از خرید:

اگر مشتری به هر نحوی بعد از رسیدن کالا به دستش بخواهد کالا را تعویض یا پس دهد باید هزینه برگشت کالا را پرداخت کند و هزینه ارسال مجدد کالا نیز با اختیار فروشگاه آلپایلا بر عهده مشتری یا فروشگاه خواهد بود.

(تعویض یا عودت کالا صرفا تا 72 ساعت پس از رسیدن کالا به دست مشتری می باشد)

به عنوان مثال اگر مشتری کفشی با سایز مورد نظر خود بخرد و بعد از دریافت متوجه بشود که باید یک سایز بزرگتر میخرید مشتری میتواند با هزینه خودش کالا را به فروشگاه ارسال کند و از فروشگاه در خواست کفش سایز دیگر را بکند.و در این حال برای ارسال مجدد کفش به خریدار فروشگاه هزینه ارسال را به اختیار میتواند از مشتری درخواست کند.

چناچه مشتری کالایی را بخرد و بعد از بررسی متوجه شود کالا با مشخصات درج شده در سایت همخوانی ندارد ، می تواند با هزینه فروشگاه درخواست تعویض کالا را بدهد.

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

قوانین خاص

توجه نمایید تمامی شرایط ذکر شده صرفا در زمان صلح می باشد و هرگونه  تنش ملی ، بلاهای طبیعی ، اختلالات اینترنت به دلایل امنیتی و … که باعث اختلال در روند کاری و عرضه کالای فروشگاه آلپایلا شود ، قوانین به صورت معلق قرار خواهد گرفت و تا پایان شرایط بوجود آمده و بسته به شرایط آن زمان معلق خواهند ماند .

با تشکر

مدیریت فروشگاه آلپایلا

برگشت به بالا